ФМК-3 (FMK-3)

Пістолет-кулемет ФМК-3 (FMK-3)
Пістолет-кулемет ФМК-3 (FMK-3)

  ФМК-3 (FMK-3) – аргентинський пістолет-кулемет, не більше ніж модель пістолета-кулемета Па3 ДМ (Pa3 DM), забезпечена складним висувним прикладом, знову запущена у виробництво і перейменована відповідно до певних змінх в аргентинській військовій термінології.


Набої9х19 мм Парабелум

ФМК-3 (FMK-3)
ФМК-3 (FMK-3)
Тактико-технічні характеристики пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3)

Довжина
– 690 мм з висунутим прикладом
– 520 мм зі всунутим прикладом
Вага без набоїв 3,60 кг
Дуло 290 мм, 6 нарізів (правосторонні)
Магазин знімний, коробчастого типу, ємністю 25, 32, 40 набоїв
Темп стріляння 600 пострілів/хв
Дульна швидкість 400 м/с


Пістолет-кулемет ФМК-3 (FMK-3), права сторона
Пістолет-кулемет ФМК-3 (FMK-3), права сторона

Є незначні зміни зовнішніх параметрів пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3) в порівнянні з Па3 ДМ (Pa3 DM). Можливо, ці зміни обумовлені тим, що виробництво пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3) здійснювалося за допомогою іншого обладнання з використанням сучасних технологічних прийомів, але все одно обидві моделі зброї в кінцевому підсумку однакові.

Пістолет-кулемет ФМК-3 (FMK-3) мав запобіжник, розташований на задній стінці рукояття. Для стрілянини необхідно щільно стиснути рукоять, при цьому клавіша запобіжника натискається і запобіжник знімається, при цьому відбувається розблокування затвора, роблячи доступним стріляння.

Над пістолетною рукояткою пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3) розташована ствольна коробка з дулом, затвором і зворотньою пружиною.

Перші моделі пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3) випускалися з пластиковим або дерев’яним прикладом чи висувним дротовим плечовим упором.

Руків’я зведення затвору ФМК-3 (FMK-3) розташоване з лівого боку. Прицільні пристосування складаються з мушки і перекидного цілика від’юстованого на відстань 50 і 100 метрів.

З лівого боку пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3) над рукояттю розташований ручний запобіжник-перемикач режимів вогню. Верхнє положення важеля має позначення “S” (safe – запобіжник), середнє положення “R” (repeat – одиночні постріли) і нижнє – “A” (automatic fire – автоматичний вогонь).


Різновид пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3)


ФМК-4 (FMK-4)
ФМК-4 (FMK-4)

ФМК-4 (FMK-4)версія пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3) з пластиковим прикладом.


ФМК-5 (FMK-5)
ФМК-5 (FMK-5)

ФМК-5 (FMK-5)
версія пістолета-кулемета ФМК-3 (FMK-3), випущена для цивільного ринку.