Обрегон (Obregon)

Пістолет Обрегон (Obregon)
Пістолет Обрегон (Obregon)

Обрегон (Obregon) – мексиканський напівавтоматичний пістолет, розроблений інженером-механіком Алехандро Обрегоном у середині 1930-х років.


Набої .45 ACP

Тактико-технічні характеристики пістолета Обрегон (Obregon)

Довжина 216 мм
Вага
– без набоїв 1 020 г
– спорядженого 1 130 г
Дуло 127 мм
Магазин знімний, коробчастого типу, ємністю 7 набоїв
Дульна швидкість 253 м/с
Ефективна дальність 50 м


Пістолет Обрегон (Obregon), ліва сторона
Пістолет Обрегон (Obregon), ліва сторона

    Зовні пістолет Обрегон (Obregon) нагадує пістолет Кольт М1911А1 (Colt M1911A1) калібру .45ACP з незначними змінами контурів дула та особливим механізмом замикання затвору, а також оригінальним важелем запобіжника.

    Внутрішній пристрій пістолета Обрегон (Obregon) заснований на австро-угорській системі зброї Штайр-Хан, що використовує спіральний кулачок на стволі, що заходить у затискач на рамці з метою зняття дула та затвора із зачеплення під час віддачі.

    Дивно те, що на пістолеті Обрегон (Obregon), конструкція якого нагадує Кольт, є лівосторонні нарізи на дулові при правосторонній системі відмикання каналу дула. Наявність такої системи робить цю зброю свого роду унікальною у всьому світі.

    Пістолет Обрегон (Obregon) стріляє набоями калібру .45 ACP. Це добре продумана зброя з рухом дула, що обертається, під час його замикання, яке вважається більш надійним і влучним, ніж осьова, що застосовується в пістолетах системи Кольт або Браунінг.