Сміт і Вессон Чіфс Спешел (Smith & Wesson Chiefs Special)

Револьвер Smith & Wesson Chiefs Special
Револьвер Smith & Wesson Chiefs Special

  Сміт і Вессон Чіфс Спешел (Smith & Wesson Chiefs Special) – американський револьвер, розроблений компанією “Smith & Wesson” після Другої світової війни.


Набої.38 Special

Тактико-технічні характеристики

Довжина 165 мм
Вага без набоїв 0,54 кг
Дуло 54 мм, 6 нарізів (правосторонні)
Барабан ємністю 5 набоїв
Дульна швидкість 198 м/сек
Ефективна дальність 15-20 м


Револьвер Сміт і Вессон Чіфс Спешел (Smith & Wesson Chiefs Special) є першим компактним револьвером компанії. Револьвер представлений у 1950 році на Міжнародній конференції асоціації начальників поліції (IACP – International Association of Chiefs of Police) у Колорадо. Револьвер призначено для постійного прихованого носіння співробітниками поліції США.

Револьвер Сміт і Вессон Чіфс Спешел (Smith & Wesson Chiefs Special) виконаний за класичною схемою на рамці типу “J”. Револьвер має фінішне оздоблення синім воронінням або нікелюванням.

Револьвер мав нарізне дуло із шістьма правосторонніми нарізами. Застосовувалися різні довжини стволів: 76 мм (3″), 51 мм (2″), 48 мм (1,875″).

Для спорядження барабана він відкидається вліво. Засувка барабана знаходиться позаду барабана на рамці зліва. Місткість барабана становить 5 набоїв.

Ударно-спусковий механізм (УСМ) подвійної дії (DA/SA) куркового типу.

Прицільні пристрої револьвера Сміт і Вессон Чіфс Спешел (Smith & Wesson Chiefs Special) складаються з фіксованої мушки і цілика у вигляді прорізу на верхній планці рамки.

Щічки рукоятки виконані з дерева або твердої гуми.


Різновид револьвера Сміт і Вессон Чіфс Спешел (Smith & Wesson Chiefs Special)

Револьвер Smith & Wesson Model 37 Airweight
Револьвер
Smith & Wesson Model 37 Airweight

  Сміт і Вессон Модель 37 Ервейт (Smith & Wesson Model 37 Airweight)револьвер 1951 року випуску з рамкою та барабаном з алюмінієвого сплаву. Згодом барабан було замінено на сталевий. Вага револьвера 395-411 гр.


Револьвер Smith & Wesson Model 38 Bodyguard Airweight
Револьвер
Smith & Wesson Model 38 Bodyguard Airweight

  Сміт і Вессон Модель 38 Бодігард Ервейт (Smith & Wesson Model 38 Bodyguard Airweight)револьвер виконаний з рамки з алюмінієвого сплаву та барабана та дула з нержавіючої сталі.


Револьвер Smith & Wesson Model 36 LadySmith
Револьвер
Smith & Wesson Model 36 LadySmith

  Сміт і Вессон Модель 36 ЛейдіСміт (Smith & Wesson Model 36 LadySmith)револьвер випуску 1989 року. Рукоятка револьвера виконана під жіночу долоню.


Револьвер Smith & Wesson Approximately 615 Model 36-6 Target
Револьвер
Smith & Wesson Approximately 615 Model 36-6 Target

  Сміт і Вессон Епраксімелі 615 Модель 36-6 Таргет (Smith & Wesson Approximately 615 Model 36-6 Target)цільовий різновид револьвера. Револьвер має дуло завдовжки 76 мм (3″), регульовані приціли та фінішне оздоблення у вигляді синього вороніння з поліруванням.


Револьвер Smith & Wesson Model 36 Gold
Револьвер
Smith & Wesson Model 36 Gold

  Сміт і Вессон Модель 36 Голд (Smith & Wesson Model 36 Gold)револьвер, випущений 2002 року. Револьвер мав курок, спусковий гачок, екстрактор і клямку барабана золотистого кольору. Золотий колір дав елемент нітриду титану.


Револьвер Smith & Wesson Texas Hold 'Em
Револьвер
Smith & Wesson Texas Hold ‘Em

    Сміт і Вессон Тексес Хоулд Ем (Smith & Wesson Texas Hold ‘Em)револьвер 2005 року. Револьвер має фінішне оздоблення воронінням, імітацію ручки зі слонової кістки та гравіювання на золотій пластині 24 карати.