Бекас-М Авто (Bekas-M Auto)

Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) з дулом 535 мм
Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) з дулом 535 мм

  Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) – дробовик (гладкоствольна рушниця), розроблений ВПО “Молот” у 2001 році на базі дробовика Бекас М (Bekas-M).

Набої12х70 мм12х76 мм16х70 мм

Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) з дулом 720 мм
Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) з дулом 720 мм
Тактико-технічні характеристики дробовика Бекас-М Авто (Bekas-M Auto)

Довжина – 1 067-1 301 мм
Висота
– 140 мм з пистолетною рукояткою
– 198 мм – з прикладом
Довжина дула – 535 мм, 680 мм, 720 мм, 750 мм
Вага – без набоїв 3,2 – 3,6 кг
Магазин трубчастий, ємністю 4 набої


Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) з дулом 720 мм, ліва сторона
Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) з дулом 720 мм, ліва сторона

    Дробовик (гладкоствольна рушниця) Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) є зброєю з газовідвідною системою. Газовий поршень кільцевого типу знаходиться у газовій камері, розташованій під дулом, навколо трубчастого магазину. Дробовик Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) має автоматичний газовий регулятор, що знаходиться в передньому торці трубчастого магазину, який скидає надлишок газів назовні. Замикання каналу дула відбувається бойовою личинкою, що коливається і знаходиться в передній частині затвора, за хвостовик дула. Дуло оснащується змінними чоками.

    Ударно-спусковий механізм (УСМ) куркового типу. Дульна коробка дробовика Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) виконана з алюмінієвого сплаву, цівка та ложе – з дерева.

    Живлення дробовика Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) здійснюється з підствольного трубчастого магазину, стандартної ємності на 4 набої. Магазин споряджується через вікно внизу дульної коробки.

    Дробовик (гладкоствольна рушниця) Бекас-М Авто (Bekas-M Auto) має зовнішні прицільні пристрої у вигляді мушки і цілика, закріплених на дуло.